Meble laboratoryjne

Meble laboratoryjne to kwestia niezwykle istotna, jeśli nie najważniejsza w każdym laboratorium. Od tego na jakie meble laboratoryjne się zdecydujemy, zależy nie tylko komfort naszej przyszłej pracy, ale również jej efektywność . Mając świadomość, jak bardzo wymagający są nasi odbiorcy, stale koncentrujemy się na poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań. Niezmiernie cieszy nas fakt, że oferowane przez nas meble laboratoryjne od lat cieszą się Państwa niezmiennym uznaniem i otrzymują prestiżowe nagrody na wielu targach branży laboratoryjnej.

Jako firma czerpiemy swoje korzenie w Szwajcarii, gdzie jakość produktu, precyzja wykonania  i trwałość produktu ma dla klienta znaczenia. Jako producent przy optymalizacji naszych kosztów produkcji dostarczamy produkty najwyższej jakości spełniające najsurowsze szwajcarskie normy użytkowe.

Meble laboratoryjne Renggli

Meble laboratoryjne
Szeroka oferta profesjonalnych elementów mebli laboratoryjnych, wykonanych z ogromną precyzją i dbałością o najmniejszy szczegół, z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Przygotowane z naszą pomocą stanowiska pracy, są całkowicie zindywidualizowane. Konfiguracja, jak również rodzaj użytych materiałów są każdorazowo dobierane do charakteru pracy wykonywanej w laboratorium. Nasi klienci polecają nasze meble laboratoryjne przede wszystkim za ergonomie, design i odporność w warunkach pracy laboratoryjnej.

Renggli przy produkcji mebli laboratoryjnych kontroluje ich produkcje na każdym etapie. Począwszy od zaplanowania, personalizacji nasze meble laboratoryjne pod potrzeby klienta, poprzez własną produkcję oraz montaż w laboratorium. Podczas produkcji mebli laboratoryjnych staramy się wykonywać ich największą cześć produkcji w naszej fabryce w Polsce. Wszystko to powoduje, iż prowadzony przez nas nadzór na produkcją sprawią, że nasze produkty uznane na rynkach europejskich i charakteryzują się niepowtarzalna jakością.

Dzięki szczegółowej analizie Państwa potrzeb, udało nam się stworzyć ofertę produktów nie tylko najwyższej jakości pod względem wykonania i użytych materiałów, ale również funkcjonalnych i prostych , a zarazem ergonomicznych.
Renggli jako największa firma w branży mebli laboratoryjnych w Szwajcarii i jako jeden z czołowych producentów w Europie ciągle dąży do doskonalenia rozwiązań z zakresu wyposażenia laboratoriów. Nade wszystko skupiamy się na budowaniu rozwiązań innowacyjnych, dostosowanych do potrzeb klienta, a zarazem skupiających nowości techniczne.

15 lipiec 2020r

System zlewny S.C.A.T – bezpieczeństwo i komfort pracy w laboratorium

Problem z toksycznymi zlewkami? Brak możliwości usunięcia zużytych rozpuszczalników? Dzięki rozwiązaniom proponowanym przez firmę S.C.A.T. to już przeszłość. Nowoczesny system…

06 lipiec 2020r

Systemy apteczne – NOWOŚĆ w asortymencie Renggli

H+H System – elastyczne systemy przechowywania dla aptek i szpitali. H+H System to idealny porządek w każdej szufladzie w trzech…