Międzynarodowe Targi Analityki i Technik Pomiarowych EuroLab 2018

Renggli > Aktualności > Międzynarodowe Targi Analityki i Technik Pomiarowych EuroLab 2018
27 marzec 2018r

Międzynarodowe Targi Analityki i Technik Pomiarowych EuroLab 2018

Tragi Eurolab 2018-największe wydarzenie w branży laboratoryjnej.

Międzynarodowe Targi Analityki i Technik Pomiarowych EuroLab 2018

Targi Eurolab to Międzynarodowe Targi Analityki i Technik Pomiarowych, największe wydarzenie w branży laboratoryjnej od 20 lat. Podczas corocznych spotkań, przedstawiane są najnowocześniejsze rozwiązania laboratoryjne wystawców z całego świata. Już po raz piąty wraz z pozostałymi 140 wystawcami z 13 krajów, zaprezentowaliśmy przykładowe wyposażenie laboratorium.

Podczas trzech dni targowych, można nas było spotkać na stoisku A1, które współtworzylismy z firmą DanLab. Nasi wykwalifikowani doradcy, projektanci oraz technolodzy odpowiadali na wszelkie pytania oraz prezentowali systemy, najczęściej stosowane w laboratoriach.

Oprócz stoiska A1, firma Renggli miała zaszczyt współtworzyć laboratorium wzorcowe, które w tym roku odbywało się pod hasłem CLEAN ROOM. Osoby odwiedzające laboratorium wzorcowe mogły zapoznać się z pracą wykonywaną w standardowym laboratorium, pracą w pomieszczeniu czystym oraz wykonać pamiątkowe zdjęcie w fotobudce.

W tym roku Targi EuroLab zakończyliśmy dwiema zdobytymi nagrodami: System zabudowy modulowej RLModule w kategorii Wyposażenie laboratorium Clean Room oraz Uniwersalne stoły do pracy laboratoryjnej serii RLT MOTION w kategorii Wyposażenie laboratorium.

Dziękujemy serdecznie wszystkim odwiedzającym za obdażone nas zaufanie i zapraszamy ponownie za rok. Tym razem będziemy w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Sprawdź Nasz katalog mebli laboratoryjnych

Więcej