NAGRODA DLA FIRMY RENGGLI – TARGI EUROLAB 2018

Renggli > Aktualności > NAGRODA DLA FIRMY RENGGLI – TARGI EUROLAB 2018
27 marzec 2018r

NAGRODA DLA FIRMY RENGGLI – TARGI EUROLAB 2018

Nagrody dla firmy Renggli na targach Eurolab 2018

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTGpbk2yBT0MrDCUqCUdmbbVBwmHpFIGKWB-ExqOdEpQSiXV6vr_g

Uniwersalne stoły do pracy laboratoryjnej serii RLT MOTION

NAGRODA ZDOBYTA W KATEGORII: WYPOSAŻENIE LABORATORIUM

Seria RLT MOTION to system stołów opartych na elektrycznych podnośnikach, pozwalających na dostosowanie wysokości pracy do potrzeb użytkowników. Zintegrowana konstrukcja stelaża łączy ze sobą cztery różne, niezależne od siebie stanowiska pracy. Dzięki zastosowanym systemom, każde z tych stanowisk posiada własny zakres regulacji, co pozwala na dostosowanie wysokości zarówno do pracy siedzącej, jak i stojącej. Stoły można regulować w przedziale: ok. 595-1245 mm.

Każde ze stanowisk może tworzyć indywidualną przestrzeń roboczą, posiadającą rodzaj blatu w zależności od charakteru pracy wykonywanej w laboratorium. Przestrzeń pod każdym ze stołów można zabudować szafkami, z których najlepiej sprawdzają się szafki modułowe na kółkach. Niezliczona ilość możliwości, umożliwia wykonanie szafek, różnorodnych ze względu nie tylko na konstrukcję ale również materiał czy kolor z którego są wykonane.

Konstrukcja stelaża pozwala na rozbudowanie przestrzeni do pracy również nad blatem. Dzięki zastosowaniu specjalnych systemów opartych na profilach aluminiowych, stanowisko można zaopatrzyć w system szafek wiszących oraz nadstawek. Zabudowa panelu pomiędzy blatem roboczym oraz szafkami wiszącymi daje możliwość zaopatrzenia miejsca roboczego w różnego rodzaju elektrykę, zawory gazów czy wylewki wody.

  

 

System zabudowy modułowej RLModule

NAGRODA ZDOBYTA W KATEGORII: WYPOSAŻENIE LABORATORIUM CLEAN ROOM

RLModule to system zabudowy modułowej, który można konfigurować w dowolny dla użytkownika sposób. Jest to możliwe dzięki podziale każdej z części zabudowy na oddzielne elementy, niezależne od siebie. Rodzaj oraz wymiary modułu zależą od użytkownika oraz pracy wykonywanej w laboratorium. Dzięki dolnym partiom osadzonym na kółkach, umiejscowienie mebla w laboratorium jest w znacznym stopniu ułatwione.

Elementy poszczególnych segmentów są wykonane z żywicy fenolowej (zwanej również trespą), która charakteryzuje się dużą wytrzymałością na zadrapania, uderzenia, odpornością termiczną oraz na agresywne środki czyszczące i dezynfekujące. Materiał ten jest o wiele bardziej odporny, niż standardowo wykorzystywana płyta laminowana, dlatego też system RLModule polecany jest do pracy w bardziej wymagających warunkach.

   

 

 

Sprawdź Nasz katalog mebli laboratoryjnych

Więcej