Nasza firma

Renggli > Nasza firma

Renggli to szwajcarska firma rodzinna, która została założona w 1927 roku. Jest niekwestionowanym liderem wśród producentów mebli laboratoryjnych w Szwajcarii oraz wiodącą firmą na rynkach europejskich.

 

W 2013 roku został otwarty w Polsce oddział firmy Renggli. W Białymstoku znajduje się nie tylko dział handlowy z wykwalifikowaną kadrą doradców, projektantów oraz technologów, ale również jedna z najnowocześniejszych fabryk w tej części Europy. Profesjonalny park maszynowy gwarantuje najwyższą jakość oraz solidność wykonania produkowanych przez nas mebli.

 

Nasze systemy laboratoryjne są doskonale znane na całym świecie. Projektujemy dla instytucji i przedsiębiorstw o najwyższych wymaganiach w zakresie ergonomii, precyzji i jakości.

 

 

Największe zalety

Kompetencje i fachowe doradztwo

Nasi eksperci laboratoryjni są zawsze gotowi, aby pomóc we wszystkich aspektach projektowania profesjonalnego laboratorium. Potrafią wykonać projekt mogący sprostać dokładnie wszystkim wymogom dotyczące norm, przepisów prawnych oraz bezpieczeństwa w laboratorium

Planowanie i Inżynieria

Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji w celu przeprowadzenia planowania całego projektu. Mogą oni nawet przejąć część prac budowlanych, aby zapewnić, by laboratorium było doskonale dostosowane do indywidualnych wymagań.

Kompetencje systemowe

Oprócz tego, że jesteśmy producentem i dostawcą mebli laboratoryjnych, jesteśmy również dystrybutorami urządzeń i sprzętu laboratoryjnego. Zapewniamy także kompleksowe usługi z zakresu doradztwa, planowania, produkcji, instalacji, serwisu i konserwacji.